Nasza firma zaprasza do Knurowa, gdzie oferuje pełen serwis opon do samochodów osobowych i dostawczych. Nasi mechanicy zadbają o komfort kierowcy, jak również o jego bezpieczeństwo. Podejmujemy się przeglądów ogumienia oraz oceny zużycia bieżnika i całej opony. Wykonujemy sezonową wymianę opon. Świadczymy usługi wulkanizacyjne, naprawiając przebite opony i wyważając koła. Wymieniamy wentyle i uszczelniamy felgi. Wykonujemy wszystkie czynności związane z serwisem opon.

Jedną z naszych usług jest pompowanie kół azotem. Pompowanie azotem technicznym ma kilka zalet. Azot z butli jest pozbawiany zanieczyszczeń oraz pary wodnej, która znajduje się w sprężonym powietrzu. Dzięki temu do wnętrz opony nie dostaje się wilgoć oraz tlen, które są przyczyną szybszego starzenia się gumy. Ważna jest też odporność azotu na zmiany ciśnienia przy zmieniających się temperaturach. Jest to zawiasko korzystne i wpływające pozytywnie na trwałość opon oraz stabilność jazdy.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Zawsze warto przypominać, jak ważny dla bezpieczeństwa użytkowników dróg jest stan ogumienia pojazdów. Należy pamiętać, że rodzaj ogumienia auta jest dokładnie dopasowany do parametrów samochodu, jego przeznaczenia oraz do pory roku. Jakiekolwiek odstępstwa od tej reguły mogą skutkować niebezpiecznymi sytuacjami na drodze, a często tragicznymi w skutkach wypadkami. Decydujące znaczenie ma wysokość bieżnika oraz ogólny stan techniczny ogumienia. Warto więc co jakiś czas kontrolować stan opon. Dysponujemy nowoczesnymi urządzeniami, które pozwalają nam na sprawny i profesjonalny serwis opon samochodowych. Zapraszamy.