LUPUS Auto Serwis wykonuje wszystkie czynności związane z obsługą i naprawą klimatyzacji w samochodach różnych marek. Wykonujemy przeglądy sprawnych układów klimatyzacji oraz naprawiamy układy uszkodzone. Napełniamy klimatyzację czynnikiem chłodniczym oraz odgrzybiamy i czyścimy metodą chemiczną.

Regularna obsługa gwarantuje niezawodne działanie

Regularna obsługa klimatyzacji samochodowej jest bardzo ważna, zwłaszcza jeśli właścicielowi zależy na sprawnym i efektywnym działaniu klimatyzacji przez długie lata. Brak przeglądów klimatyzacji może doprowadzić do zmniejszenia jej wydajności, a w skrajnych przypadkach do całkowitej awarii układu. W takim przypadku naprawa będzie kłopotliwa i kosztowna. A można jej uniknąć, poddając klimatyzację regularnym serwisom.

Sprawnie działająca klimatyzacja podnosi komfort jazdy, a w wyjątkowo gorące dni zapewnia bezpieczne prowadzenie pojazdu. Zanieczyszczony i obfitujący w drobnoustroje układ klimatyzacji negatywnie wpływa na zdrowie podróżujących i może być przyczyną alergii i wielu innych schorzeń układu oddechowego. Warto więc dbać o jej czystość i poddawać klimatyzację odgrzybianiu. Pracownicy naszego warsztatu samochodowego zadbają o jakość usługi i zapewnią Waszej klimatyzacji pełną sprawność i czystość. Przyjedź i się przekonaj!